Na świecie odbywa się 67.000 mityngów tygodniowo w 139 krajach. Wspólnota jest członkiem ONZtu. Największa liczba zdrowiejących uzależnionych na mieszkańca przypada w Iranie, a zgodę na uczestnictwo w mityngach uzyskały też tam kobiety. Dwanaście kroków, to nasz program zdrowienia, który ma swoje źródło w chrześcijaństwie. Program sugeruje, by każdy odnalazł kochającego Boga, jakkolwiek go może pojąć. Anonimowi Narkomani wydali książkę „Życie w czystości – Podróż trwa nadal”, którą napisała Wspólnota jako całość. Zebrano dziesiątki tysięcy przemyśleń i wypowiedzi i przy użyciu nowoczesnych technologii wyselekcjonowano i zogniskowano je wokół grup tematów.

CzarNA Offca jest najsilniejszą grupą na południu Polski i chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce, choć nie przychodzą do nas celebryci. Członkowie Czarnej Offcy organizują mityngi w 11 miejscach poza mitingiem domowym, w tym w 9 jednostkach penitencjarnych. Zanim powstał mityng Czarnej Offcy, prowadziliśmy (Ja i Piotr) Biuro Literatury NA Regionu Języka Polskiego w przyziemu przedszkola. To miejsce generowało nawet 90% zysków do obsługi NA Regionu Języka Polskiego. U Zmartwychwstańców udało się to nam przez trzy kolejne kadencje. Czarna Offca jak wszystko na tym świecie ma swój początek w słowie. Ksiądz Bartek pewnego dnia zaproponował nam utworzenie mityngu w salkach pod przedszkolem. Mamy też ambicje do wprowadzania nowych sposobów komunikacji na poziomie uzależniony – grupa, poprzez wprowadzenie nowych technik. Kto jeżeli nie Czarna Owca ma siłę do wyznaczania nowych trendów? 😊

Grupa Anonimowych Narkomanów „CzarNA Offca” zaprasza na swoje spotkania wszystkich parafian i nie tylko, związanych w jakikolwiek sposób z problemem uzależnienia. Mityngi odbywają się w każdą niedziele w godzinach 11.00 – 13.00 w domu katechetycznym. Wszystkie mityngi są mityngami otwartymi, to znaczy, że przyjść może każdy. Nie składamy sobie nawzajem żadnych obietnic, nie mamy opłat członkowskich i nie jesteśmy zależni od żadnych instytucji państwowych, organów ścigania i Kościoła katolickiego. Nie interesuje nas jaki posiadasz majątek, jakie masz powiązania, co robiłeś w przeszłości, jakie narkotyki i jak dużo ich zażywałeś. Interesuje nas tylko to, co zamierzasz zrobić ze swoim problemem i jak możemy Ci w tym pomóc. Alkohol uznajemy za narkotyk. Nasze doświadczenie mówi, że każdy kto regularnie uczestniczy w mityngach, pozostaje czystym.

 

 

https://www.anonimowinarkomani.org

 

Posłuchaj audycji o Czarnej Offcy w Radio Kraków )))))kliknij(((((